Wózki dziecięce

Wózki 3w1

Wózki 3w1

3w1
Wózki łączące w sobie wszystkie niezbędne funkcje. Montowane zamiennie gondola i nosidełko służyć będą przez pierwsze kilka miesięcy podróży z maluchem, do czasu aż będzie na tyle duży, by móc podróżować na siedząco. Wtedy montowane tyłem lub przodem do kierunku jazdy siedzisko pozwoli w komfortowych warunkach podziwiać świat podczas spacerów. Wózki 3w1 to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy za jednym razem chcą uporać się z kompletowaniem zestawu podróżnego i nie mają szczególnych wymagań dotyczących poszczególnych elementów zestawu.


Wózki 2w1

2w1
W skład zestawu 2w1 wchodzą gondola i spacerówka dlatego jest to dobre rozwiązanie dla tych rodziców, którzy posiadają już nosidełko lub mają określone wymagania względem poszczególnych elementów wózka. Wózki 2w1 cechują się większą możliwością dostosowania elementów do własnych potrzeb i bogatszym wyborem asortymentu.


Wózki spacerowe

Spacerówki
Spacery z dzieckiem to wspaniałe doświadczenie.
Dzieci zasługują na najwyższy komfort i przyjemność podczas podróży w wózku spacerowym. Kategoria Wózki Spacerowe oferuje Państwu różne rozwiązania wózków najwyższej jakości. Wózek spacerowy jest lekki i łatwy do przenoszenia oraz przewożenia, dzięki czemu idealnie spełni oczekiwania często podróżujących rodziców.

Sprowadzimy dla Ciebie każdy dostępny model.
Zapraszamy na strony naszych producentów
www.bebetto.pl
www.roan.pl
www.babydesign.eu
www.dynamicbaby.pl
www.4baby.pl
www.espiro.eu
www.babymerc.pl
www.easy-go.com.pl
www.riko.pl
www.babyactive.pl
www.euro-cart.eu
www.kinderkraft.com